پیش فروش و فروش فوری خودرو سایپا و ایران خودرو

0
421

پیش فروش و فروش فوری ایران خودرو

ایران خودرو شرایط و برنامه پیش فروش و فروش فوری خودرو (فروش محصولات، نرخ سود پیش فروش و تخفیف خرید محصول ایرانی) را اعلام کرده است. در این قالب ۶ مدل خودرو برای تحویل در اردیبهشت سال ۱۳۹۹ تا مرداد ماه سال ۱۳۹۹ پیش فروش می شود. ایران خودرو به مناسبت اعیاد شعبانیه، شرایط پیش فروش مشارکت در تولید فروردین را طبق شرایطی خاص اعلام کرده است.

جدول ۱ میزان پیش پرداخت اعلام شده را نشان می‌دهد.

سود مشارکت در این پروژه ۱۸ درصد و سود انصراف ۱۵ درصد (جدول ۲) تعیین شده است. میزان تخفیف نیز در جدول شماره سه اعلام شده است.

میزان تخفیف نیز بین ۲۲۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان برای خودروهای مختلف در موعدهای متفاوت تحویل در نظر گرفته شده است (جدول ۳).

پیش فروش و فروش فوری خودرو سایپا

امکان ثبت نام برای فروش فوری محصولات این شرکت از روز سه شنبه ۲۷ فروردین، راس ساعت ۱۰ صبح به صورت اینترنتی فراهم خواهد بود و تحویل این خودروها در مدت یک ماه انجام می شود.

وی افزود: پیش فروش انواع محصولات سایپا نیز از سه شنبه ۲۷ فروردین امکان پذیر است که تحویل این خودروها طی ماه های آینده و بر اساس قرارداد خواهد بود.

بابایی خاطرنشان کرد: متقاضیان برای شرکت در این طرح و خرید فوری محصولات نباید در ۱۸ ماه گذشته خودرویی از سایپا خریداری کرده باشند اما برای پیش فروش این محدودیت وجود ندارد.

وی گفت: همچنین تلاش می شود خودروهایی که تحویل آنها به تعویق افتاده است تا چهار ماه آینده به مشتریان تحویل داده شود.

نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش با بیان اینکه تولید روزانه سایپا به بیش از ۲ هزار دستگاه رسیده است گفت: سایپا برای تولید روزانه ۲ هزار و ششصد دستگاه و تحویل همین میزان خودرو به مشتریان در ماه های آینده برنامه ریزی کرده است.

نظر بدهید